درباره ما

شرکت پرتو پوشش آپادانا، با اتکا به دانش و تجربه متخصصان خود و دارا بودن تجهیزات به­ روز حوزه لیزر، قادر است در راستای یافتن راه ­حل­ های فنی و مهندسی و رفع چالش­‌های صنعتگران محترم، پشتیبانی کاملی ارائه دهد. شرکت پرتو پوشش آپادانا، برای نخستین­ بار با به­ کارگیری فناوری پوشش دهی لیزری ایفای نقش نموده و در ارائه خدمات نوین تعمیری، بازسازی و ساخت قطعات فلزی به روش ساخت افزایشی (AM) برای طیف وسیعی از صنایع حساس و استراتژیک کشور موفق بوده است.

با توجه به چند رشته­ ای بودن فناوری پوشش ­دهی لیزری، این شرکت از نخبگان کشور در رشته­ های مهندسی متالورژی، مکاترونیک، مکانیک، اپتیک و لیزر بهره‌­مند است. در این راستا شرکت پرتو پوشش آپادانا، از تجربیات علمی و عملی مشاوران خود در سایر کشورها نظیر آلمان، کانادا و چین استفاده می نماید.

به­ کارگیری متخصصان داخلی و خارجی و استفاده از تجهیزات جدید و به­ روز، شرکت پرتو پوشش آپادانا را به یکی از بزرگترین مراکز ارائه دهنده­ خدمات لیزری در حوزه تعمیر و ساخت افزایشی قطعات صنعتی مبدل کرده است. 

قول ما

شما از مزایای همکاری با تیم تحقیق و توسعه­ ما در بهبود کارایی دستگاه، افزایش بازده­‌ای و کاهش زمان تعمیرات و ساخت بهره‌مند می شوید. راه‌حل‌های مشاوره‌ای و آموزش در مورد چگونگی بهتر کردن فرآیند و یکپارچگی­‌سازی سیستم دریافت می‌کنید. 

برای آموزش و خدمات میدانی می­‌توانید به ما اعتماد کنید. ما یک خط خدمات مستقیم، یک هماهنگ کننده­‌ی خدمات مشتری و پشتیبانی فنی پس از ساعت کاری داریم، همه برای اطمینان از اینکه هر مشتری هر ساعت از روز  پشتیبانی می­‌شود. 

تعهد ما

ما درک می کنیم که هر شرکتی به قابلیت های منحصر به فردی در کار نیاز دارد. ما به شما کمک خواهیم کرد تا طراحی سیستم ایده آل خود را که برای رسیدن به اهداف شما طراحی شده است، توسعه یابد.

 وقتی دیگر شرکت ها می گویند که این کار نمی تواند انجام شود، ما راهی برای گفتن “بله” پیدا می‌کنیم. قابلیت های همه جانبه ی ما فرصت های جدیدی برای مشتریان باز می کند.