صنایع

 شرکت پرتو پوشش آپادانا، با اتکا به دانش و تجربه متخصصان خود و دارا بودن تجهیزات به ­روز حوزه لیزر، قادر است در راستای یافتن راه حل ­های فنی و مهندسی و رفع چالش ­های صنعتگران محترم، پشتیبانی کاملی را ارائه دهد. شرکت پرتو پوشش آپادانا، برای نخستین ­بار در کشور با به ­کارگیری فناوری پوشش دهی لیزری ایفای نقش نموده و در ارائه خدمات نوین تعمیری، بازسازی و ساخت قطعات فلزی به روش ساخت افزایشی(AM) برای طیف وسیعی از صنایع حساس و استراتژیک کشور موفق بوده است .

شرکت پرتو پوشش آپادانا با اتکا به دانش و تجربه متخصصان خود و همچنین تجهیزات به روز در حوزه لیزر قادر است در صنعت هوافضا شما را یاری کند.

قطعات در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی اغلب در معرض مکانیزم ­های سایشی، شیمیایی و فرسایش قرار دارند. تخریب قطعات و تجهیزات در این صنعت می­ تواند منجر به ضررهای مالی هنگفت شود، ما در شرکت پرتو پوشش آپادانا آماده حل مشکلات شما هستیم.

در صنعت فولادسازی، تولید و فرآوری اجزای آسیاب فولادی با ترکیبی از بار زیاد، دمای بالا، خوردگی و سایش، پتانسیل ایجاد مشکلات زیادی در سراسر خط تولید است،ما به کمک متخصصان و تجهیزات بروزی که در اختیار داریم آماده رفع مشکلات هستیم.

حمل و نقل ریلی یک روش حیاتی و پایدار برای مسافران، صادرات و بار است. با افزایش تقاضا در سیستم ­های ریلی، بهبود عملکرد مورد نیاز است. عمر ریل با افزایش نرخ سایش و تخریب سر ریل، کاهش می ­یابد و در نتیجه هزینه­ های نگهداری را افزایش می­ دهد، پس می توان با روش های پیشگیرانه جلوی خسارات و خرابی را گرفت که یکی از این روش ها، روش پوشش دهی با لیزر می باشد. 

صنعت تولید برق به­ دلیل استفاده از آخرین فناوری مواد، شناخته شده است. این امر به ویژه در زمان­های اخیر مشهود است، زیرا تقاضاهای بیشتری برای افزایش حفاظت در برابر سایش/خوردگی، عمر مفید و البته کاهش خطرات ایمنی مطرح شده است. فناوری پوشش دهی لیزری یکی از روش برای جلوگیری از فرسایش و خوردگی است.

شرکت پرتو پوشش آپادانا با اتکا به دانش و تجربه متخصصان خود و همچنین تجهیزات به روز در حوزه لیزر قادر است در صنعت توربین گازی شما را یاری نماید.